Princip vztahů

Princip vztahů

O vztazích již byly popsány tuny papíru.

A stále to není dost. 

Je to až otravné, jak se nám znovu a znovu toto téma připomíná. 

Nemáš vyřešené vztahy? Vrať se o pět políček zpět a jednou neházíš!

Říkají pravidla hry jménem život. Snažíme se je obejít zleva, zprava, přeskočit, podlézt, zavřít oči…ale vždycky narazíme do zdi. Dál to prostě nejde dřív, než všechny naše důležité vztahy neuvedeme do rovnováhy. Příjem musí odpovídat výdeji.  Žádný vztah nemůže existovat na úkor druhého ze dvou koncových bodů. JÁ nemohu fungovat na úkor druhého a ON nemůže existovat na úkor můj! Je to základní princip fungování všeho, co jest. Zákon rovnováhy. Ač se to zdá na první pohled nepravdivé tvrzení a leckdo z nás bude žehrat na milión zdánlivých nespravedlností, které nás obklopují, jedná se o naprosto nezpochybnitelný fakt. Dříve či později MUSÍ být energie vydaná a přijímaná ve vztahu k čemukoliv a komukoliv uvedena do rovnováhy. Je to jako opička na gumě. A pozor! Nezapomínejme, že konec gumičky držíme vždycky v ruce my. Narážíš hlavou do stále stejné zdi? Patrně nemáš v rovnováze nějaký důležitý vztah, který souvisí s cestou, na které ona překážka stojí. A nemusí to být právě partner nebo děti, či rodiče. Můžeš to být ty sám, tvoje včerejší energie, přání, tužby a emoce, může to být třeba tvůj vnitřní vztah k okolnímu světu, ke světlu, ke tmě, k Bohu, zkrátka ke všemu a ke všem. To vše mohou být brzdy, která nám brání jít tam, kam skutečně jít chceme. Pouta, která nám brání svobodně vykročit.

Zdá se to možná těžké, zbavit se nerovnováhy kolem sebe. Vždyť pokud někdo nebo něco žije na náš úkor, jak mohu já nastolit rovnováhu?

Řešení je možná snazší, než se na první pohled zdá. Zkusme uvnitř sebe transformovat tok energie, který nám odebírá sílu. Pokud to dokážeme, zjistíme, že ten samý proud, aniž by na první pohled doznal jakékoliv změny, nám začne sílu naopak dodávat. Není třeba opakovat, že pokud nás oslabuje nemoc, je nejlepším receptem přijmout ji jako příležitost k pochopení svých minulých chyb a ke změně svého života k lepšímu. Trápí nás finance? Zkusme pochopit, kde jsme udělali v minulosti chyby a napříště je neopakujme. Vnímejme potřebné finanční nástroje (hypotéky, úvěry apod.) nikoliv jako dluh tlačící nás ke dnu, ale jako pomoc a investici do budoucna a ony nás jako bójka vytáhnou na hladinu tak hladce, že budeme až překvapeni. Zdá se nám, že přicházíme o své svobody, že jsme obětí jakési vyšší hry? Přestaňme si hrát na oběti a najděme v sobě opět vnitřní svobodu. Vždyť jsme to my, kdo je vždy a za všech okolností tvůrcem. Ti nejproslulejší masoví vrazi v dějinách byli jen a jen zrcadlem nás samých a nikdy nemohli dosáhnout svých cílů, pokud bychom jim to my nedovolili. Pokud by naše nitra zářila čistotou, nikdy by nedošlo k válkám a k zabíjení. Zdá se nám, že média šíří strach, beznaděj a nenávist? Není nic snazšího, než je prostě vypnout. Co nám v tom brání? I ony jsou pouhým naším zrcadlem a předkládají nám jen témata, o která jevíme zájem, byť si můžeme stokrát namlouvat, že nás ve skutečnosti nezajímají. Buďme k sobě upřímní…

Přichází doba rovnováhy ve vztazích.

A ta začíná uvnitř nás samých.

Nikde jinde její počátek nenajdeme…

Tematické zdravé balíčky jako např. detoxikační balíčky a balíček na redukci hmotnosti, hormonální nerovnováhu, balíček pro obnovu životní energie a další úžasné produkty plné energie. 

Žijte zdravě s zivotnistyl.online

Obsahuje:

  • Menopauza
  • Maca
  • Acai
  • Brusinky