Zákon přitažlivosti a vědomá práce s ním.

Zákon přitažlivosti a vědomá práce s ním.

Stabilitu a harmonii v životě hledáme všichni, ale málokdo si uvědomuje, že spokojený život je výsledkem vědomé práce na sobě. Naše myšlení ovlivňuje náš život víc, než si připouštíme. Přichází mi nástroje pro posun v životě. Dnes jsem navnímala tyto informace: „Kdo nemá v životě stabilitu a necítí se zcela spokojený, může to změnit. Chce to jen trpělivost a odhodlání!“

Zákon přitažlivosti v původní podobě již nefunguje. Momentálně se energie v našem životě tvoří na základě vyslovené „potřeby“. To, co potřebuji (nikoliv chci) dostávám okamžitě! Moje zkušenost v mé úrovni vědomí je do 24 až 36 hodin. Vyslovím-li, co potřebuji, okamžitě ke mě přichází potřebné!

Pozor! Nezaměňovat za přání. Je to skutečná potřeba osvobozená od chtění, vyslovená s vděčností za to, že mám to, co je potřebné!

Se svým vědomím pracuji tak, že se každý den věnuji vědomé relaxaci. Při ní prociťuji nulový bod, řekněme takový stav bez tíže. Žádné myšlenky, záměr ani chtění. Součástí tohoto každodenního rituálu je aromaterapie a uvolnění těla ve vířivce. Kdo nemá vířivku může použít vanu a teplou vodu. Jde to i bez vody, ale pak nedosáhneme takové vibrace!

Okolo nás proudí velmi silné energie a my jsme jejich součástí, ať to odmítáme sebe víc. Je potřebné se naučit s těmito energie pracovat a být s nimi v souladu. V této době je to podmínka proto, abychom mohli žít život v harmonii a mít vše potřebné. Energie jsou zcela přirozenou součástí naší reality a jejich odmítání nikam nevede. 

Dle mé zkušenosti je přijetí principu energie a zákona přitažlivosti zásadní posun v našem vědomí. Jakmile se na tuto energii správně naladíme a pochopíme její princip, začne náš život teprve dávat smysl, neboť budeme mít zajištěno vše potřebné!

Autor:

Autor: Tina Hartmannová
TINA ENERGY® ZÁRUKA ENERGIE
 

Zdroj. www.optimalista.cz