Zdánlivě obyčejný život v tichu své duše

Zdánlivě obyčejný život v tichu své duše

Vedu zdánlivě obyčejný život v tichu své duše. Jasnovidka, která opustila “ezoteriku”. Žena, matka, manželka ….. Žiji si v tichém koutku své duše a svou jasnovidnost užívám pro sebe a svou rodinu.

Teď si kladete otázku. „Proč?“ Proč své schopnosti již neužívám pro dobro vás i ostatních? Mýlíte se! Pravdou je, že svou intuici neužívám “podle vašich představ”, ale tak, jak to cítím!

Na své cestě za transformací jsem pochopila, že každý z nás musí prožít svou vlastní zkušenost. Kdybych vám teď řekla, co jste ve svém životě udělali “špatně”, z jaké situace máte pocity viny a odkud pramení váš strach, stejně vám tato informace k ničemu nebude. Je potřeba dojít k pochopení, proč jste jednali tak a ne jinak a najít spouštěč, odkud se program sebedestrukce, který je v každém z nás, vzal a odžít si své prozření!

Pochopila jsem, že mě lidé, kteří chodí od kartáře ke kartáři, připravují o energii a že mě potom chybí síla na výchovu dětí a na mou rodinu. Zjistila jsem, že tato zkušenost byl můj program sebedestrukce a že jsem měla touhu pomáhat ostatním, protože v dětství jsem žila v osamění. 

Měla jsem za to, že pokud ti řeknu, co potřebuješ slyšet, pomohu ti a změním tvůj život! Spletla jsem se!

Proto žiji v ústraní zdánlivě obyčejný život, zdánlivě obyčejné ženy. Starám se o svou rodinu, provozuji svůj obchůdek a tvořím nástroje, které mi skrze mou jasnozřivost přicházejí, ponořená do svých vhledů. Vařím, peru, uklízím a přitom mi přichází zcela nové a inovativní nástroje pro posun nás všech v této nové vysokofrekvenční době. Můj obchůdek je plný těchto nástrojů! Nezůstávám na místě a sama si stavím další zcela nový e-shop, který za pár měsíců otevřu. Opět tam budou nástroje, které jsou v souladu s životní energií a mají potřebnou vibraci proto, abychom si tuto životně důležitou hnací sílu udrželi.  

Věřím, že tvá duše tě vždy ve správný čas zavede tam, kde máš získat další nezapomenutelnou zkušenost. Proto tvořím a stále jdu kupředu a za sebou nechávám v každém okamžiku umetenou cestičku k harmonickému životu. A ty, pokud právě teď hledáš svou duši a harmonii ve svém životě, po ní můžeš kráčet také. Sice beze mě, ale za to s mojí zkušeností, kterou jsem ti na každém svém kroku zanechala! Tvá duše tě vede, tak jdi beze strachu a získávej nové nástroje a nové zkušenosti, stejně jako kdysi já. 

Nepotřebuješ mě, abych ti řekla, co chceš slyšet! Potřebuješ důvěru ve svou duši, abys našla správný nástroj, který tě posune dál. Stačí se jen rozhodnout a navnímat si tu správnou cestu. 

Minulost vs. přítomnost!

Takhle jsem vypadala, když jsem na sebe přebírala energie druhých. Chtěla jsem jim pomoci s jejich trápením a místo toho jsem ubližovala sama sobě!

A teď? Posuďte sami. Opustila jsem program sebedestrukce a kráčím si svou vlastní cestou zdravého životního stylu. Pomalu a trpělivě! 

Co jsem v minulosti dělala už víš!

Na této fotografii jsem již začala pracovat sama se sebou a byla jsem na cestě ke své duši!

A tady jsem znovu našla sebe a začala pracovat se svou životní energií a věnovat se svému zdraví.

A co dělám právě teď?

Starám se o sebe, své tělo a svou duši! Jak se již zmínila pracuji a žiji jako každý “obyčejný” člověk. Buduji svůj obchůdek a skládám “Zdravé balíčky”. Přesně tak, jak jsem je postupně procházela já a má rodina. Protože, naše zdravé fyzické tělo přímo úměrně ovlivňuje naše energetické tělo a naopak. Zdraví obou těl současně následně tvoří naši životní energii. 

Vrátila jsem zpět ke své práci výživové poradkyně a instruktorky fitness,

kterou jsem kdysi opustila, ale se svými dary, svou intuicí a bohatší o

nezaměnitelné zkušenosti z cesty ke znovunalezení mé duše!